HAKKIMIZDA

Lefkara Corner markası Sü-Ha Tic. altında hizmet veren bir markadır. SÜ-HA Ticaret olarak Eylül 1987 yılından beri Kıbrıs el işlemeleri üretim ve pazarlaması üzerine çalışmaktadır. Kimliklerin. Geldiğimiz son aşamada Kıbrıs genelinde 2 yüzün üzerinde kadına iş sağlamaktayız.

Sü- Ha Tic yıllar içerisinde Lefkara Nakışını en doğru şekilde, otantik desenler bağlılığı ve işcilik kalitesi de tartışmasız en iyisidir. Bunun yanında Lapta işinin orjinal ürünlerini bulabileceğiniz ender noktalardan biridir. Koza işinin geleneksel ürünlerinin yine bulabileceğiniz bir mağazadır.

aidiyet duygularının oluşmasında bölgesel gelenek görenek ve kültürün çok büyük önem ve etkisi vardır. Bu anlamda el işlemeleri sadece kültürümüzü yansıtma veya para kazanma kapısı değil bizim bu işlerle birlikte bu ülkeye ait olduğumzu göstermesi açısından da çok önemlidir.

Geçmişten miras gelecekten de emanet (Ödünç) olarak gelen işlemelerimizin günümüz şartlarında yaşatılması günden güne zorlanmaktadır. Gelecek nesillere orjinal ve özgün şekillerini koruyarak ulaşmalarını sağlamak firmamımızın temel ilkesidir.

Sü-Ha Tic geniş kadrosu ve ciddi stoku sayesinde çözüm ortakları ile birlikte toplu siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştıracak güçlü bir firmadır.